СРЦ "ВЛАСИНА" Власотинце

Радничке спортске игре 2022

    ПОНЕДЕЉАК 26.09.

17:30 СРЦ Власина – ПС Власотинце  3 : 4
18:20 ЈКП Комуналац / ЈКП Водовод – ПУ Милка Диманић   2 : 4
19:10 ХСВ – ММ Комерц   5 : 2
     УТОРАК 27.09.
17:30 Манифартура Еуропеа – Елрад ВС-С
18:20 Општина Власотинце – Техничка школа
19:10 ГР Евростил Н/Евростил градња – АШ Кружни ток
     СРЕДА 28.09.
17:30 АШ Кружни ток/Шар пром – ДЗ Власотинце
18:20 Елрад – Просвета
19:10 ХСВ – СРЦ Власина/КЦ Власотинце/СС Власотинце
    ЧЕТВРТАК 29.09.
17:30 Манифартура Еуропеа – ГР Евростил Н/Евростил градња
18:20 Елрад ВС-С – АШ Кружни ток
19:10 Грунер – СРЦ Власина
     ПЕТАК 30.09.
17:30 ММ Комерц – ЈКП Комуналац / ЈКП Водовод
18:20 ПУ Милка Диманић – ДЗ Власотинце ( жене)
19:10 ПС Власотинце – Елрад
     ПОНЕДЕЉАК 03.10.
17:30 ЈКП Комуналац / ЈКП Водовод – СРЦ Власина/КЦ Власотинце/СС Власотинце
18:20 Просвета – ПС Власотинце
19:10 Општина Власотинце – АШ Кружни ток/Шар пром
     УТОРАК 04.10.
17:30 ПУ Милка Диманић – ММ Комерц
18:20 Техничка школа – ДЗ Власотинце
19:10 Елрад – Грунер
     СРЕДА 05.10.
17:30 Елрад ВС-С – ДЗ Власотинце ( жене)
18:20 ХСВ – ЈКП Комуналац / ЈКП Водовод
19:10 Општина Власотинце – Грунер (жене)
    ЧЕТВРТАК 06.10.
17:30 Манифартура Еуропеа – АШ Кружни ток
18:20 СРЦ Власина – Елрад
19:10 Грунер – Просвета
     ПЕТАК 07.10
17:30 СРЦ Власина/КЦ Власотинце/СС Власотинце – ПУ Милка Диманић
18:20 ДЗ Власотинце – Општина Власотинце
19:20 ГР Евростил Н/Евростил градња – Елрад ВС-С
     ПОНЕДЕЉАК 10.10.
17:30 ПС Власотинце – Грунер
18:20 Просвета – СРЦ Власина
19:10 ХСВ – ПУ Милка Диманић
     УТОРАК 11.10.
17:30 АШ Кружни ток/Шар пром – Техничка школа
18:20 ММ Комерц – СРЦ Власина/КЦ Власотинце/СС Власотинце
19:20 Елрад ВС-С – ПУ Милка Диманић (жене)
     СРЕДА 12.10.
Разигравање
17:30 А2 -Б3 Турнир 1
18:20 А2 – Б3 Турнир 2
19:10 Б2 – А3 Турнир 1
20:00 Б2 -А3 Турнир 2
     ЧЕТВРТАК 13.10.
Полуфинале Турнир 1
17:30 А1 – Б2/А3
18:20 А1 – Б2 (жене)
19:10 Б1 – А2/Б3
     ПЕТАК 14.10.
Полуфинале Турнир 2
17:30 А1 – Б2/А3
18:20 Б1 – А2 (жене)
19:10 Б1 – А2/Б3
     ПОНЕДЕЉАК 17.10.
Финале

 

              Е К И П Е

           Турнир I
А
1. Грунер
2. СРЦ Власина
3. Елрад Србија
4. Просвета
5. ПС Власотинце
Б
1. Манифатура Еуропеа
2. ГР Евростил Н – Евростил градња
3. АШ Кружни ток
4. Елрад ВС-С

             Турнир II
А
1. ХСВ
2. СРЦ Власина-КЦ Власотинце
3. ЈКП Комуналац-ЈКП Водовод
4. ПУ Милка Диманић
5. ММ Комерц
Б
1. Општина Власотинце
2. АШ Кружни ток-Шар пром
3. ДЗ Власотинце
4. Техничка школа

            ЖЕНЕ
А
1. Елад ВС-С
2. ПУ Милка Диманић
3. ДЗ Власотинце
Б
1. Општина Власотинце
2. Грунер

SRC Vlasina © 2015 Frontier Theme