Спортско Рекреативни Центар "ВЛАСИНА" Власотинце

ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ

РАДНИЧКE СПОРТСКЕ ИГРЕ
ТУРИНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ 2015

ПОНЕДЕЉАК, 23.11.2015.

18:00 СРЦ ВЛАСИНА                      9 ГУЊЕТИНАЦ                                 7

УТОРАК, 24.11.2015.

18:00 ЕЛРАД                                     8 ОДС „ЕПС ДИСТРИБУЦИЈА“       1
 19:00  ПС ВЛАСОТИНЦЕ                7  ЦИГЛАНА „МЛАДОСТ-РАД“        4
 20:00  ПРОСВЕТА                            7  ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ                 3

СРЕДА, 25.11.2015.

18:00

ЕЛРАД                            6 ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД               1

19:00

ГРУНЕР                           6   ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ           10

20:00

ГУЊЕТИНАЦ                  13 ВОДОВОД                             4
21:00

ПС ВЛАСОТИНЦЕ           2

ОПШТИНСКА УПРАВА          2

ЧЕТВРТАК, 26.11.2015.

18:00

ПРОСВЕТА                      14 ГРУНЕР                                7

19:00

СРЦ ВЛАСИНА                18 ВОДОВОД                            5

20:00

ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД        4 ОДС „ЕПС ДИСТРИБУЦИЈА“   2
21:00

ОПШТИНСКА УПРАВА      4

ЦИГЛАНА „МЛАДОСТ-РАД“     1

 

Група А

РБ ЕКИПА ОД ПО НЕ ИЗ ДГ ПГ Бод
1 СРЦ ВЛАСИНА 2 2  0 0  27  12  6
2 ГУЊЕТИНАЦ  2  1 0  1  22  11  3
3 ВОДОВОД 2  0 0 2 9 31 0


Група Б

РБ ЕКИПА ОД ПО НЕ ИЗ ДГ ПГ Бод
1 ЕЛРАД 2 2 0  0  14 2  6
2  TЕХНИЧКИИ ПРЕГЛЕДИ  2 1 0  1 5  8  3
3 ДИСТРИБУЦИЈА  2  0  0  2 3  12 0

Група В

РБ ЕКИПА ОД ПО НЕ ИЗ ДГ ПГ Бод
1 ПС ВЛАСОТИНЦЕ  2  1  1  0  9  6  4
2  ОПШТИНСКА УПРАВА  2  1 1  0  6  3  4
3 ЦИГЛАНА „МЛАДОСТ – РАД“  2  0  0 2  5  11  0

Група Г

РБ ЕКИПА ОД ПО НЕ ИЗ ДГ ПГ Бод
  1 ПРОСВЕТА  2  2  0  0  21  10  6
2  ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ 2  1  0  1  13  13  3
  3 ГРУНЕР  2  0  0 2 13 24  0

1/4 финале ПЕТАК, 27.11.2015.

 27.11.2015. 17:00  ПРОСВЕТА ОПШТИНСКА УПРАВА  5:0
  27.11.2015. 18:00  СРЦ ВЛАСИНА  ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕДИ  1:3
  27.11.2015. 19:00 ПС ВЛАСОТИНЦЕ  ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ  5:6
  27.11.2015. 20:00 ЕЛРАД ГУЊЕТИНАЦ  10:0

ПОЛУФИНАЛЕ

 30.11.2015 18:00  ПРОСВЕТА  ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ  1:3
 30.11.2015 19:00  ЕЛРАД  ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД  3:0

 

 01.12.2015. за 3.место

18:00

 ПРОСВЕТА  ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД  8:1
 01.12.2015. ФИНАЛЕ

19:00

 ЕЛРАД  ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ  3:1
  1. ЕЛРАД
  2. ЗАМАК МИЛЕНКОВИЋ
  3. ПРОСВЕТА
  4. ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕДИ

pehari1 pehari2ž pehari3

Детаљи са турнира
utakmica1

НАГРАДE НА ТУРНИРУ ПО КАТЕГОРИЈАМА

  • Најстарији учесник турнира је Богосав Радисављевић из екипе Спортско-рекреативног центра „Власина“, рођен 1955.године
  • Најмлађи учесник турнира је Никола Петковић из екипе „Гуњетинац“, рођен 1999.године
  • Најбољи стрелац турнира је Иван Ђокић из екипе Спортско-рекреативног центра „Власина“ са постигнутих 16 голова.
  • Најбољи голман турнира је Милош Станковић из екипе „ЕЛРАД“

SRC Vlasina © 2015 Frontier Theme