Спортско Рекреативни Центар "ВЛАСИНА" Власотинце

Р С И 2018

Распоред група и утакмица „РАДНИЧКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ 2018“

Група "А"

ЕкипаOПНИГол разликаБодови
Mанифатура Еуропеа431019:410
Грунер431017:610
Oпштинска управа420215:116
АБ "КОП"41035:173
ЈКП "КОМУНАЛАЦ"40043:220

Група "Б"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
ПРОСВЕТА330014:59
ПС ВЛАСОТИНЦЕ32019:56
Г З С31028:73
Нова Власинка30033:170

Група "В"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
ИГМ "МЛАДОСТ" Циглана33009:59
ЕЛРАД ВСС320113:56
СРЦ "Власина"310212:103
Е П С30035:190

Група "Г"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
Саобраћајни трговински сектор32018:56
EЛРАД32018:66
УДРУЖЕЊЕ БЕРБЕРИНА31118:104
ГУЊЕТИНАЦ30126:91

Жене

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
Елрад WS S21103:24
EЛРАД21102:14
ГРУНЕР20023:50

УТОРАК 25.09.

18:40      СРЦ „Власина“ – Елрад WS S      2:3

СРЕДА  26.09.  

17:00      Саобраћајно-трговински сектор – Гуњетинац   1:0

17:50      Грунер – АБ Коп    6:2

18:40      Просвета – Нова Власинка    5:3

ЧЕТВРТАК 27.09.

17:00      ИГМ „Младост“ – Електродистрибуција     3:1

17:50      Елрад  – Удружење берберина      3:0

18:40      Општинска управа – ЈКП Комуналац        8:2

ПЕТАК 28.09.

17:50      Манифатура Еуропеа – Грунер    3:3

18:40      ПС Власотинце – Грађевинско-занатски сектор   2:1

19:30      АБ Коп – Општинска управа     0:5


ПОНЕДЕЉАК 01.10.

17:00      Гуњетинац – Елрад   3:5

17:50      ПС Власотинце – Нова Власинка    7:0

18:40      СРЦ „Власина“ – Електродистрибуција  7:3

19:30      (ж) Елрад – Грунер   2:1

УТОРАК 02.10.

17:00      Општинска управа – Манифатура Еуропеа      1:6

17:50      Елрад WS S – ИГМ „Младост“     1:2

ЧЕТВРТАК 04.10.

17:00      Елрад WS S – Електродистрибуција   9:1

17:50      Просвета – Грађевинско-занатски сектор   5:2

18:40      Саобраћајно-трговински сектор – Удружење берберина   4:5

19:30      ЈКП Комуналац – АБ Коп   1:4

ПЕТАК 05.10.

17:00      Манифатура Еуропеа – ЈКП Комуналац    5:0

17:50      Грунер – Општинска управа   3:1

18:40      СРЦ „Власина“ – ИГМ „Младост“   3:4

19:30      (ж) Елрад ВСС – Манифатура Еуропеа   6:0


ПОНЕДЕЉАК 08.10.

17:00       Гуњетинац – Удружење берберина  3:3

17:50      (ж) Елрад WS S – Грунер   3:2

18:40       Елрад  – Саобраћајно-трговински сектор   0:3

СРЕДА 10.10.

17:00      Манифатура Еуропеа – АБ Коп

17:50     Просвета – ПС Власотинце

18:40     Грађевинско-занатски сектор – Нова Власинка


1/8 ФИНАЛА

ЧЕТВРТАК 11.10.

18:00     (а) Eлрад – СРЦ „ВЛАСИНА“  3:1

18:50     (б) Елрад WS S – Удружење берберина   2:0

 

ПЕТАК 12.10.

18:00     (в) Грунер  – Г З С    4:0

18:50     (г) ПС Власотинце  – Општинска управа 1:1  пен.2:1


1/4 ФИНАЛА

УТОРАК  16.10.

18:00      Просвета – Elrad     3:1

18:50      Mанифатура Еуропеа – Elrad WS S   3:0

19:30  (ж) Elrad – Elrad WS S    0:0

 

СРЕДА  17.10.

18:00    Саобраћајни трговински сектор –  ПС Власотинце  1:4

18:50      ИГМ „МЛАДОСТ“ Циглана – Грунер  1:6

 


ПОЛУФИНАЛЕ

ЧЕТВРТАК  19.10.

18:30      Mанифатура Еуропеа –  Просвета


ПОЛУФИНАЛЕ

ПЕТАК  20.10.

18:30    ПС Власотинце – Грунер


ФИНАЛЕ

ПОНЕДЕЉАК  22.10.

 

 

бдизајн

SRC Vlasina © 2015 bdizajn