Спортско Рекреативни Центар "ВЛАСИНА" Власотинце

Р С И 2018

Распоред група и утакмица „РАДНИЧКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ 2018“

Група "А"

ЕкипаOПНИГол разликаБодови
Mанифатура Еуропеа431019:410
Грунер431017:610
Oпштинска управа420215:116
АБ "КОП"41035:173
ЈКП "КОМУНАЛАЦ"40043:220

Група "Б"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
ПРОСВЕТА330014:59
ПС ВЛАСОТИНЦЕ32019:56
Г З С31028:73
Нова Власинка30033:170

Група "В"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
ИГМ "МЛАДОСТ" Циглана33009:59
ЕЛРАД ВСС320113:56
СРЦ "Власина"310212:103
Е П С30035:190

Група "Г"

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
Саобраћајни трговински сектор32018:56
EЛРАД32018:66
УДРУЖЕЊЕ БЕРБЕРИНА31118:104
ГУЊЕТИНАЦ30126:91

Жене

ЕкипаОПНИГол разликаБодови
Елрад WS S21103:24
EЛРАД21102:14
ГРУНЕР20023:50

УТОРАК 25.09.

18:40      СРЦ „Власина“ – Елрад WS S      2:3

СРЕДА  26.09.  

17:00      Саобраћајно-трговински сектор – Гуњетинац   1:0

17:50      Грунер – АБ Коп    6:2

18:40      Просвета – Нова Власинка    5:3

ЧЕТВРТАК 27.09.

17:00      ИГМ „Младост“ – Електродистрибуција     3:1

17:50      Елрад  – Удружење берберина      3:0

18:40      Општинска управа – ЈКП Комуналац        8:2

ПЕТАК 28.09.

17:50      Манифатура Еуропеа – Грунер    3:3

18:40      ПС Власотинце – Грађевинско-занатски сектор   2:1

19:30      АБ Коп – Општинска управа     0:5


ПОНЕДЕЉАК 01.10.

17:00      Гуњетинац – Елрад   3:5

17:50      ПС Власотинце – Нова Власинка    7:0

18:40      СРЦ „Власина“ – Електродистрибуција  7:3

19:30      (ж) Елрад – Грунер   2:1

УТОРАК 02.10.

17:00      Општинска управа – Манифатура Еуропеа      1:6

17:50      Елрад WS S – ИГМ „Младост“     1:2

ЧЕТВРТАК 04.10.

17:00      Елрад WS S – Електродистрибуција   9:1

17:50      Просвета – Грађевинско-занатски сектор   5:2

18:40      Саобраћајно-трговински сектор – Удружење берберина   4:5

19:30      ЈКП Комуналац – АБ Коп   1:4

ПЕТАК 05.10.

17:00      Манифатура Еуропеа – ЈКП Комуналац    5:0

17:50      Грунер – Општинска управа   3:1

18:40      СРЦ „Власина“ – ИГМ „Младост“   3:4

19:30      (ж) Елрад ВСС – Манифатура Еуропеа   6:0


ПОНЕДЕЉАК 08.10.

17:00       Гуњетинац – Удружење берберина  3:3

17:50      (ж) Елрад WS S – Грунер   3:2

18:40       Елрад  – Саобраћајно-трговински сектор   0:3

СРЕДА 10.10.

17:00      Манифатура Еуропеа – АБ Коп

17:50     Просвета – ПС Власотинце

18:40     Грађевинско-занатски сектор – Нова Власинка


1/8 ФИНАЛА

ЧЕТВРТАК 11.10.

18:00     (а) Eлрад – СРЦ „ВЛАСИНА“  3:1

18:50     (б) Елрад WS S – Удружење берберина   2:0

 

ПЕТАК 12.10.

18:00     (в) Грунер  – Г З С    4:0

18:50     (г) ПС Власотинце  – Општинска управа 1:1  пен.2:1


1/4 ФИНАЛА

УТОРАК  16.10.

18:00      Просвета – Elrad     3:1

18:50      Mанифатура Еуропеа – Elrad WS S   3:0

19:30  (ж) Elrad – Elrad WS S    0:0

 

СРЕДА  17.10.

18:00    Саобраћајни трговински сектор –  ПС Власотинце  1:4

18:50      ИГМ „МЛАДОСТ“ Циглана – Грунер  1:6

 


ПОЛУФИНАЛЕ

ЧЕТВРТАК  18.10.

18:30      Mанифатура Еуропеа –  Просвета   0:2


ПОЛУФИНАЛЕ

ПЕТАК  19.10.

18:30    ПС Власотинце – Грунер   1:5


ФИНАЛЕ

ПОНЕДЕЉАК  22.10.

18:30   (3. место) Mанифатура Еуропеа – ПС Власотинце   2:2 пен. 0:2

19:00    (ж) Elrad – Elrad WS S  1:1 пен. 2:0

19:30    ФИНАЛЕ : Просвета – Грунер  5:3

 

Радничке Спортске Игре 2018

Одигравањем финалних утакмица у мушкој и женској конкуренцији, завршен је турнир „РАДНИЧКЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ 2018“ који по четврти пут организује Спортско-Рекреативни Центар „Власина“ Власотинце.

Пред бројном публиком која је попунила трибине спортске хале у Власотинцу, финалне вечери, одигране су три утакмице.

УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО


ПС Власотинце – Manifattura Europea  2:2 пен. 4:2

Екипа ПС Власотинце

Екипа Manifattura Europea

Екипа ПС Власотинце је победила након извођења пенала са 4:2 и тако освојила треће место.

Екипа Manifattura Europea је освојила четврто место.

Детаље са утакмице за треће место можете видети у галерији.


У женском финалу, у утакмици која је играна уз велику подршку и навијање публике, екипа “Elrad Srbija” била је боља од екипе “Elrad WSS” победивши такође после извођења пенала са 3:1, пошто је меч завршен нерешено 1:1.


ФИНАЛЕ (Ж)


ELRAD SRBIJA – ELRAD WS S  1:1 пен. 3:1

Екипа ELRAD SRBIJA

Екипа ELRAD WS S

Екипа “Elrad Srbija” је победила након извођења пенала са 3:1 и тако освојила ПРВО место.

За најбољу играчицу турнира проглашен је Катарина Лепојевић.

 

Детаље финалне утакмице у женској конкуренцији можете видети у галерији.

Пехар за освојено треће место добила је женска екипа „Gruner“.

Пехар за освојено четврто место добила је женска екипа „Manifattura Europea“.


 

ФИНАЛЕ


ПРОСВЕТА – ГРУНЕР  5:3


Екипа ПРОСВЕТА

 

Екипа „GRUNER“

Екипа “ПРОСВЕТА” је победила 5:3 и тако освојила ПРВО место.

Друго место освојила је екипа  GRUNER“.

За најбољег играча турнира проглашен је Никола Стефановић.

За најбољег играча турнира проглашен је Стефан Стаменковић.

Детаље финалне утакмице можете видети у галерији.

Цео турнир, који је трајао месец дана, протекао је у веома доброј атмосфери, уз фер игру, велику борбеност и посвећаност екипа, на задовољство љубитеља малог фудбала.

Сматрамо да смо у пуној мери постигли све циљеве због којих смо организовали ову манифестацију, а то је рекреација, дружење и забава за наше суграђане.

Видимо се догодине…

СРЦ „ВЛАСИНА“

 

бдизајн

SRC Vlasina © 2015 Frontier Theme