Спортско Рекреативни Центар "ВЛАСИНА" Власотинце

Радничке спортске игре 2016

Распоред група и утакмица

Група „А“

  1. „ЗАМАК“
  2. „ПОШТА – КДС ЈАЛА“
  3. „ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА“
  4. „ЕЛАРАД WS“
  5. „MЛАДОСТ – РАД“

Табела и распоред утакмица групе „А“

Група „Б“

  1. Општинска управа
  2. Екипа основних и средњих школа
  3. ПС Власотинце – Ватрогасци
  4. „Manifattura Europea“
  5. „ЕЛРАД“

Табела и распоред утакмица групе „Б“

Група „Ц“

  1. Екипа саобраћајних услуга
  2. „Грунер“
  3. СРЦ „Власина“
  4. Екипа занатских радњи

Табела и распоред утакмица групе „Ц“

(кликом на име екипе можете видети имена играча и распоред утакмица по групама)

Понедељак, 19.09.2016.

17:20 – Екипа основних и средњих школа – „Елрад“     1:1

18:20 – „ПОШТА – КДС ЈАЛА“ – „MЛАДОСТ – РАД“         3:2

Уторак, 20.09.2016.

17:15 – Електродистрибуција – Елрад WS        2:0

18:00 – Екипа саобраћајних услуга – Грунер     6:2

Среда, 21.09.2016.

17:15 – ПС Власотинце/Ватрогасци – Manifattura Europea     1:4

18:00 – СРЦ „Власина“ – Екипа занатских радњи                    4:2

Четвртак, 22.09.2016.

17:15 – Младост – Рад – Електродистрибуција      0:5

18:00 – Општинска управа – Екипа основних и средњих школа      1:6

Петак, 23.09.2016.

17:15 – Пошта – КДС Јала – Замак     1:7

18:00 – Екипа саобраћајних услуга – Екипа занатских радњи    2:2

Понедељак, 26.09.2016.

17:15 – Електродистрибуција – Замак   2:6

18:00 – Елрад – ПС Власотинце/Ватрогасци    2:1

Уторак, 27.09.2016.

17:15 – Мanifattura Europea – Oпштинска управа      7:1

18:00 – СРЦ „Власина“ – Грунер     3:4

Среда, 28.09.2016.

17:15 – Мanifattura Europea – Елрад   3:2

18:00 – Елрад WS – Младост – Рад   3:3

Петак, 30.09.2016.

17:15 – Пошта – КДС Јала – Електродистрибуција    3:4

18:00 – Екипа основних и средњих школа – ПС Власотинце/Ватрогасци  8:1

18:45 – Грунер – Екипа занатских радњи    3:3

Понедељак, 03.10.2016.

17:15 – ПС Власотинце/Ватрогасци – Општинска управа    0:3  (службени рез.)

18:00 – Елрад WS – Пошта – КДС Јала   3:0  (службени рез.)

18:50 – Младост – Рад – Замак   0:3 (службени рез.)

Уторак, 04.10.2016.

16:30 – Замак – Елрад WS    4:4

17:15 – Eлрад  – Општинска управа     5:1

18:00 – Мanifattura Europea – Екипа основних и средњих школа    0:5

18:45 – СРЦ „Власина“ – Екипа саобраћајних услуга    0:0

 

Табела трећепласираних екипа

Рб Назив екипе О П Н И Гол.разл. Бод.
1 Елрад 3 1 1 1 8:5 4
2 Елрад WS – S 3 1 1 1 7:6 4
2 СРЦ „ВЛАСИНА“ 3 1 1 1 7:6 4

У 12 сати је одржан жреб за наредну фазу такмичења „Радничке Спортске Игре 2016“. Жребом је одлучено да такмичење настави екипа СРЦ „Власина“

Среда, 05.10.2016.

ЧЕТВРФИНАЛЕ

17:00 – Екипа основних и средњих школа – Елрад  0:0 – пен. 4:3

17:45 – Замак – Грунер 2:2   – пен. 4:3

Четвртак, 06.10.2016.

ЧЕТВРФИНАЛЕ

18:00 – Manifattura Europea – Електродистрибуција (меч Д)      7:2

18:45 – Екипа саобраћаних услуга – СРЦ „Власина“ (меч Ц)     5:3


Петак, 07.10.2016.

ПОЛУФИНАЛЕ

18:00– Екипа основних и средњих школа – Замак   0:0 – пен. 4:3

18:45 – Manifattura Europea – Екипа саобраћајних услуга     7:2

Понедељак, 10.10.2016.

Утакмица за 3. место

18:00 – Замак – Екипа саобраћајних услуга   2:2  – пен.  4:3

Ф  И  Н  А  Л  Е

18:45 – Екипа основних и средњих школа – Manifattura Europea   3:1

 

SRC Vlasina © 2015 Frontier Theme