Спортско Рекреативни Центар "ВЛАСИНА" Власотинце

РСИ 2019.

РАДНИЧКО-СПОРТСКЕ ИГРЕ 2019.

Коначни пласман:

1.Просвета
2.Локална самоуправа
3.Манифатура
4. Гуњетинац

Жене:
1.СУР Моравац
2.Елрад
3.Елрад WSS

Kошарка:
1.Елрад
2.Елрад WSS

 

 

Петак, 27.09.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00ГуњетинацДрвопродукт1:1
17:50ГрунерЕлрад0:5

Уторак, 01.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00ЕлрадГуњетинац7:1
17:50ПС ВласотинцеДрвопродуктОдложено
18:40ГрунерАБ Коп11:2

Среда, 02.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00Локална самоуправаМанифатура5:4
17:50Елрад WSSКафе бар/Кладионице1:2
18:40ПривреднициПросветаОдлoжено

Четвртак, 03.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00ГуњетинацПС Власотинце3:4
17:50ДрвопродуктГрунер1:9
18:40АБ КопЕлрад0:8

Петак, 04.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00Кафе бар/КладионицеМанифатура2:5
17:50Елрад WSSПривредници2:5
18:40ПросветаЛокална самоуправа5:3

Понедељак, 07.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
16:30ГрунерГуњетинац5:5
17:20ПривреднициПросвета4:1
18:10ЕлрадПС Власотинце5:0
19:00АБ КопДрвопродукт0:8

Уторак, 08.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00ПривреднициКафе бар/Кладионице5:0 сл.рез
17:50 - женеЕлрад WS-SEлрад0:0
18:40Локална самоуправаЕлрад WSS6:2

Среда, 09.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00ГуњетинацАБ Коп5:0 сл.рез.
17:50ДрвопродуктЕлрад1:8
18:40ПС ВласотинцеГрунер1:5
19:20 - женеСУР МоравацЖФК Росуља1:5

Четвртак, 10.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
17:00 - женеЖФК РосуљаЕлрад WS-S3:1
17:50ПС ВласотинцеДрвопродукт1:1
18:30 - женеЕлрадСУР Моравац0:1

Петак, 11.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
18:45МанифатураПросвета1:1

Понедељак, 14.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
18:00ПривреднициГуњетинац2:3
18:50ЕлрадМанифатура3:4
19:30 - женеЕлрадЖФК Росуља0:2

Уторак, 17.03.2020.

Време ДомаћинГост
21:00Кошарка - кадетиОКК "Власотинце"КК "Play off"

ПОЛУФИНАЛЕ

Четвртак, 17.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
18:00ГуњетинацЛокална самоуправа1:3
18:45МанифатураПросвета
0:0 pen.2:3

ФИНАЛЕ

Понедељак, 21.10.2019.

ВремеДомаћинГостРезултат
18:00ГуњетинацМанифатура2:5
18:50-KoшаркаЕлрадЕлрад WS-S27:22
19:30СУР МоравацЕлрад3:1
20:00Локална самоуправаПросвета0:2


Група "А"

ЕкипаOПНИГол +-Бод.
Привредници540119:0912
Просвета531112:0910
Локална самоуправа530220:179
Манифатура522114:108
Кладионице/Кафе бар510408:183
Eлард WSS501406:161

Група "Б"

ЕкипаОПНИГол +-Бод.
EЛРАД550033:0215
ГРУНЕР531130:1410
ПС Власотинце521213:187
Гуњетинац512315:175
Дрвопродукт512212:195
АБ КОП500502:390

Жене

ЕкипаОПНИГол +-Бод.
СУР Моравац22004:06
Елрад20110:11
ЕЛРАД WS-S20110:31

Резултати ЖФК Росуља се неће рачунати у коначној табели

SRC Vlasina © 2015 Frontier Theme